Najlepsze nieruchomości usługowe Warszawa — LOCO COMMERCIAL
Inwestycje

Najlepsze nieruchomości usługowe Warszawa — LOCO COMMERCIAL

Nieruchomości usługowe Warszawa — na sprzedaż    

Jeśli szukasz nieruchomości usługowej, która stanie się Twoją najlepszą inwestycją, to dobrze trafiłeś! Agencja nieruchomości LOCO COMMERCIAL ma w ofercie wiele lokali usługowych na sprzedaż lub wynajem. Usytuowane one są w najlepszych lokalizacjach w Warszawie. Jest to dość istotny aspekt Twojej inwestycji. Należy zwrócić szczególną uwagę na to, gdzie zlokalizowana jest nieruchomość. Ważne jest, aby znajdowała się w centrum życia lokalnej społeczności oraz przy głównych ciągach komunikacyjnych. Dobre oświetlenie i widoczność z ulicy również są niesamowicie istotne. Oferowane przez nich nieruchomości usługowe Warszawa mogą być przeznaczone pod różnego rodzaju usługi w tym handlowo usługowe i gastronomiczne.    

 

Parki handlowe na sprzedaż – Warszawa     

 

Ten typ inwestycji jest naprawdę bardzo atrakcyjny dla inwestorów, którzy chcą korzystnie ulokować swój kapitał. Powierzchnie handlowe mają niesamowicie wielki potencjał w dużych i średnich miastach, ale i w mniejszych miejscowościach. LOCO COMMERCIAL ma w swojej ofercie parki handlowe na sprzedaż w doskonałych lokalizacjach w całej Polsce, także w Warszawie. Parki handlowe, które posiadają na sprzedaż to obiekty specjalizujące się w sprzedaży konkretnych usług i produktów, jak między innymi wielobranżowe supermarkety, sklepy obuwnicze, apteki czy sklepy odzieżowe. W LOCO COMMERCIAL otrzymasz dokładną analizę rynku lokalnego pod względem obecnej i planowanej konkurencji, analizę ERV, przygotowanie zestawień czynszowych rent roll i ich weryfikacji oraz analizy wrażliwości.    

 

Kim są ludzie, którzy tworzą LOCO COMMERCIAL?    

To biuro nieruchomości komercyjnych na pierwszym miejscu stawia na profesjonalną i zaangażowaną ekipę. Ich zespół składa się z sześciu osób, które mają ogromną wiedzę, wiele pomysłów oraz doświadczenie. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie oraz z pełnym zapałem i profesjonalizmem. Skorzystaj z usług LOCO COMMERCIAL, np. nieruchomości usługowe Warszawa już dziś i ciesz się świetnym podejściem!