3 powody, dla których warto zamówić dystrybutor do wody w firmie
Biznes na co dzień

3 powody, dla których warto zamówić dystrybutor do wody w firmie

Kodeks Pracy obowiązuje pracodawcę do zapewnienia określonych warunków do pełnienia czynności zawodowych. Przykładem, pozwalającym zapewnić dogodne warunki jest zapewnienie urządzenia, jakim jest dystrybutor do wody. To opłacalne, wygodne i ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu pracownicy będą już zawsze odpowiednio nawodnieni. Jeśli chcesz poznać powody, dla których warto kupić dystrybutor do wody, to koniecznie przeczytaj nasz artykuł. Poniżej znajdują się trzy zalety.  

Dystrybutor do wody, zapewniający wygodę w pracy

Pracodawca, gwarantujący swoim pracownikom dostęp do czystej i bezpiecznej wody tworzy komfort pracy. Możliwość dobrania konkretnego rozwiązania nawadniania pracowników przez pracodawcę do potrzeb wynika z rozporządzenia z 1997 roku. Jednak wybrane rozwiązanie musi dostarczać stały dostęp do wody w przestrzeni pracy. 

Wystarczy, że jako pracodawca wykupisz dystrybutor do wody i już zawsze Twoi pracownicy będą się cieszyć dostępem do wody. Dystrybutor może być zamontowany z butlą lub być wpięty do sieci miejskiej. Druga opcja bazuje na filtrach, które oczyszczają wodę i sprawiają, że jest ona zdatna do picia. Pierwsza opcja z baniakami jest również korzystna, jednak wymusza konieczność ich uzupełnienia. Jednak wymianą zajmują się profesjonalne firmy, wymieniające puste baniaki zgodnie z harmonogramem. 

Firmowe oszczędności

Zamawiając jako pracodawca dystrybutor do wody. wybierasz rozwiązanie, dające oszczędności. Jeśli chcesz dołączyć do grona rozsądnych właścicieli biznesu, to nabycie takiego sprzętu będzie dobrym sposobem. Każdy nabyty dystrybutora wody daje oszczędności w kosztach stałych. Co więcej, nie będzie potrzeby kupowania dużej liczby butelek 1,5-litrowych z wodą. 

Wzrost wydajności pracowników

Dbając o odpowiednie nawodnienie pracowników, zwiększysz ich wydajność w pracy. Dlaczego? Ponieważ mózg ludzki składa się z 70% z wody, a już niewielkie odwodnienie obniża produktywność mózgu o 20%.