Zainwestuj w przyszłość swojej firmy!
Biznes na co dzień, Inwestycje

Zainwestuj w przyszłość swojej firmy!

Jeśli prowadzisz firmę z pewnością rok 2020 był dla Ciebie niezwykle zaskakujący. Świat zmienił się w kilka miesięcy, a wielkie zmiany na świecie wymuszają zmiany w funkcjonowaniu Twojej firmy. Stajesz przed nowymi wyzwaniami, przed wyborem nowych rozwiązań, które pozwolą Ci na utrzymanie stałego dochodu w Twoim przedsiębiorstwie.

Ciągłość pracy przedsiębiorstwa to rzecz najważniejsza, by utrzymać firmę na powierzchni finansowej. Zwolnienia lekarskie, kwarantanny, lockdowny: to wszystko działa przeciw dobrej passie. Jak się przed tym bronić? Trzeba znaleźć rozwiązania, które pozwolą na pokonanie przeciwności losu. Obecnie wiele firm mierzy się z tym samym problemem: jak zebrać cały zespół w jednym miejscu tak, by wypracować plan działania na najbliższe dni, tygodnie, miesiące. Na szczęście już nie trzeba tego robić. Jeśli tylko zainwestujemy w odpowiednie narzędzia pracy. Platforma zoom to odpowiedź na te potrzeby.

Zoom – ceny dla wszystkich!

Zoom pozwala łączyć się z pracownikami rozsianymi po całym świecie w formie spotkań online. Plany taryfowe uwzględniają różnorodne potrzeby zarówno firm, jak i instytucji publicznych takich, jak szkoły, szpitale, urzędy. Zoom ceny są dopasowane do budżetu każdego. Mamy pakiety bogatsze, jak i te uboższe. Sam zdecyduj czego potrzeba w Twojej firmie. Sprawdź zoom ceny, a przekonasz się że to wcale nie wydatek, a inwestycja, która zwróci się bardzo szybko. Mnogość funkcji jakie zapewnia zoom pozwoli Ci na sprawne zorganizowanie spotkania, rozdzielenie ról, a także sporządzenie czytelnego raportu. To oszczędność czasu, a czas to pieniądz. Wybierz z dostępnych pakietów zoom, pakiet odpowiedni dla Twojej firmy. Pod każdym pakietem podane są zoom ceny. W każdym z dostępnych pakietów dla firm istnieje minimalna liczba licencji do wykupienia. Kolejno pakiet pro: 5 licencji, pakiet business: 10 licencji oraz pakiet enterprise: 100 licencji. Zoom ceny podane są jednak za każdą licencję oddzielnie. Sprawdź sam, na który z pakietów Cię stać oraz który spełni Twoje oczekiwania. Wprowadź swoją firmę w nową epokę.