Czy można odstąpić swój biznes?
Biznes na co dzień

Czy można odstąpić swój biznes?

Odstąpię biznes w Warszawie! Czy jest to możliwe? Jeśli tak, to jak wygląda cały formalny proces? Wejdź na stronę wynajemrestauracje.pl i przekonaj się sam.

Loco Commercial to biuro nieruchomości specjalizujące się w sprzedaży, wynajmie, odstąpieniu i kupnie lokali usługowych o charakterze gastronomicznym i restauracyjnym. Decydując się na współpracę z biurem, masz pewność, że osobisty doradca przeprowadzi Cię przez proces odstąpienia lokalu. W ich ofercie znajdziesz także zapotrzebowanie na lokale gastronomiczne na sprzedaż Warszawa. Baza nieruchomości powstała w oparciu o wiedzę, oczekiwania rynku i analizy finansowe. Dlatego wybierając lokal polecany przez Loco Commercial, masz pewność, że nieruchomość została zweryfikowana i spełnia najwyższe możliwe standardy. 

W jaki sposób pomoże Ci Loco Commercial?

Eksperci z biura nieruchomości przygotują lokal do odstąpienia, sprzedaży lub wynajmu. Cały proces składa się z pięciu kroków. W pierwszym z nich przeprowadzana jest dokładna analiza potencjału lokalu wraz z lokalizacją. Lokal jest sprawdzany pod kątem atrakcyjności, wielkości, możliwości technicznych oraz położenia. Analiza może przygotować ofertę nieruchomości dla wybranej grupy klientów. Następnie otrzymujesz wsparcie podczas przygotowania oferty oraz kompleksowej usługi sprzedaży. Oferta odstępnego jest zawsze zgodna z obowiązującym prawem. Zaprezentowane w niej zostały szczegóły techniczne oraz finansowe, tak aby zyskać, jak największą liczbę osób zainteresowanych. Następnie ocenie podlega rynek pod względem konkurencji. Padają pytania: Czy w tym miejscu jest szansa na kolejny dochodowy biznes? Czy może lepiej zainteresować się inną branżą? Na sam koniec weryfikowana jest wycena nieruchomości. Wycenie podlegają także składniki materialne, dzięki którym można ostatecznie ustalić wartość odstępnego. Etap, który kończy proces odstąpienia lokalu to odsprzedaż biznesu gastronomicznego. Po zaakceptowaniu umowy, strony zgodnie podpisują umowę sprzedaży i cesji umowy najmu.