Uwolnij się od formalności przy sprzedaży ciągnika
Informacje

Uwolnij się od formalności przy sprzedaży ciągnika

W każdym przedsiębiorstwie przewozowym ważną rolę poza samochodami ciężarowymi odgrywają ciągniki siodłowe. Możliwe jest dzięki nim znaczne zwiększenie wydajności transportu.

Funkcje ciągników

Samochody ciężarowe nie są w stanie same holować tak ciężkich obiektów jak przy pomocy ciągników. Osadzenie naczepy na dodatkowej osi ciągnika daje zwiększoną stabilność pojazdu z ładunkiem. Poza tym łącznik ten, daje możliwość zastosowania różnego rodzaju naczep. Nie trzeba więc martwić się o kompatybilność samochodu z kolejną naczepą. Połączenie ciągnika z naczepą nie nastręcza trudności i może być wykonane bardzo szybko. Dzięki swoim zaletom ciągniki siodłowe są niezbędnym elementem wyposażenia każdego przedsiębiorstwa zajmującego się przewozem ciężkich ładunków. Skup ciągników to właściwe miejsce na zakup lub sprzedaż tych elementów.

Skup ciągników, czy samodzielna sprzedaż?

Decydując się na sprzedaż ciągnika lub samochodu ciężarowego na własną rękę, trzeba przygotować się na długie przygotowania nabywcy. Ogłoszenia internetowe często pozostają niezauważone, w związku z czym dobrze jest spróbować aktywnej sprzedaży i nawiązać kontakty z innymi firmami przewozowymi. Działanie takie jest jednak bardzo czasochłonne i wymagałoby od firmy wydelegowania do tego zadania osobnego pracownika. Rozwiązanie stanowić może skup ciągników, zatrudniający fachowców, obeznanych w swojej dziedzinie. Dzięki nim nie tylko poszukiwania kupca nie potrwają długo, ale także cały proces stanie się łatwy i nie zajmie wiele uwagi. Wszystkie formalności związane ze sprzedażą załatwi za nas pośrednik. Dotyczy to nie tylko samej transakcji, lecz także wypowiedzenia umowy ubezpieczenia OC.

Prowadzony przez nas skup ciągników to gwarancja uczciwej wyceny i transakcji dopiętej na ostatni guzik. Poza ciągnikami skupujemy także samochody ciężarowe i użytkowe. Dojeżdżamy do klienta i odbieramy auta, dokonując jednocześnie zapłaty gotówką.

O Firmie LUKASEN

Firma z wieloletnim doświadczeniem w skupie ciągników i naczep – http://lukasen.com/. Zapewniamy wysoką jakość usług popartą wieloletnią praktyką. Nasz doświadczony zespół dokonuje każdego miesiąca kilkadziesiąt transakcji zakupu ciągników, które są realizowane z zadowoleniem dla obydwóch stron. Zapraszamy serdecznie!